egzaminy nowe

Przedłużamy możliwość przeprowadzania egzaminów online

Drodzy uczniowie i rodzice. W związku z przełożeniem okresu zamknięcia szkół, nauki do 27 kwietnia  2020, informujemy, że przedłużamy również do 27 kwietnia 2020 możliwość przeprowadzania egzaminów online dla uczniów edukacji domowej. 

Wszystkie zasady zapisów i kontaktów z egzaminatorami pozostają na zasadach przekazanych w poprzednim komunikacie. Uczniów proszę o przećwiczenie przed egzaminami rozmowy online i solidne przygotowanie przekazanych zadań. 

Przypominamy, że ostateczny termin zdawania egzaminów dla uczniów klas trzecich  LO (maturalnych) mija 18 kwietnia 2020 roku. 

Zapraszamy do kontaktów z nauczycielami i korzystania z zasobów naszego portalu www.moznainaczej.edu.pl.

Życzymy zdrowia, wytrwałości i sił do nauki!
Ola i Marcin Sawiccy z Zespołem

Udostępnij