Programy językowe

Wszyscy Zainteresowani Rozwojem Umiejętności Językowych! Pragniemy, aby nasza oferta możliwości kształcenia umiejętności językowych rozwijała się i była w jak najlepszym tempie.

Dlatego przedstawiamy Wami nasze propozycje korzystania z platform do nauki języków obcych, MANGO i ROSETTA STONE.  Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Rosetta Stone

Program znany większości – stosujący metodę imersji językowej. W ofercie znajduje się ok 20 języków spośród których możecie Państwo samodzielnie wybrać ten, który chcecie rozwijać.

Z powody wysokich kosztów – chcielibyśmy, zgodnie z obietnicą, zaoferować go w pierwszej kolejny tym z Was, którzy regularnie od 3 lat z niego korzystają a także tym, którzy przez ostatni rok dali szansę programowi Mango i używali go regularnie.

Niestety z powodów zmian dofinansowania uczniów ED nie jesteśmy w stanie pokryć całości oprogramowania a mimo to chcemy zaoferować opcję Rosetty jak największej ilości z Was. Stąd nasza propozycja, sugerowana przez niektórych z Was Rodziców, dopłaty z Państwa strony 200 zł/rok do profilu uczniów naszej szkoły.

W tym roku chcielibyśmy zaoferować Rosettę wszystkim chętnym – także nie związanym bezpośrednio z naszą szkołą – jest to na pewno niebywale praktyczny prezent na urodziny, imieniny czy zupełnie bez okazji. W takiej sytuacji koszt rocznego dostępu do Rosetty wynosi 600 zł Serdecznie zachęcamy do zakupu lub polecenia nas swoim znajomym, rodzinom, przyjaciołom.

Mango

Od kilku lat obserwujemy rozwój programu Mango. W tym roku program ten załącza filmy zarówno dokumentalne jak i kreskówki mające na celu kształcić słuchanie ze zrozumieniem. Program oferuje naukę języka angielskiego dla mówiących po polsku.

Ponadto program daje możliwość szerokiego wyboru innych języków choć do ich nauki potrzebna jest podstawowa znajomość języka angielskiego (z ciekawostek jest również język piracki).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Mateusz Kapała
mateusz.kapala@szkolamontessori.com.pl