Programy językowe

Przedstawiamy Wam nasze propozycje korzystania z platform do nauki języków obcych, MANGO i ROSETTA STONE. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Sabina Bednarz, Mateusz Kapala
kursyjezykowe@szkolamontessori.com.pl

Program znany większości – stosujący metodę imersji językowej. W ofercie znajduje się ponad 20 języków spośród których możecie samodzielnie wybrać ten, który chcecie rozwijać.

Z powody wysokich kosztów – chcielibyśmy, zgodnie z obietnicą, zaoferować go w pierwszej kolejny tym z Was, którzy regularnie z niego korzystają a także tym, którzy przez ostatni rok dali szansę programowi Mango i używali go regularnie.

Z powodów zmian dofinansowania uczniów ED nie jesteśmy w stanie pokryć całości oprogramowania, z tego powodu dostęp do Rosetty Stone na rok dla jednego ucznia to koszt 200 zł. Jest również możliwość zakupienia Rosetty nie będąc uczniem naszej szkoły w cenie 600 zł / profil.

Od kilku lat obserwujemy rozwój programu Mango. W tym roku program ten załącza filmy zarówno dokumentalne jak i kreskówki mające na celu kształcić słuchanie ze zrozumieniem. Program oferuje naukę języka angielskiego dla mówiących po polsku.

Ponadto program daje możliwość szerokiego wyboru innych języków choć do ich nauki potrzebna jest podstawowa znajomość języka angielskiego (z ciekawostek jest również język piracki).