praca wlasna gm

Praca własna w pracowni Montessori LO i 7-8 SP

Od 1.03 zapraszamy na pracę własną uczniów od klasy 7 SP do końca LO. Pracownia dostępna będzie dla Was w godzinach 12-15. W pracowni w wyjątkowej atmosferze ciszy i skupienia każdy pracuje indywidualnie. W poszczególne dni tygodnia w pracowni będą dostępni nauczyciele od chemii, fizyki, matematyki i j.polskiego. Nauczyciele będą wsparciem dla Was w Waszej pracy, mogą odpowiadać na pytania, pomagać w zrozumieniu tematów, nad którymi pracujecie. Ważnym elementem będą krótkie wprowadzenia w zagadnienia z danego przedmiotu, które posłużą bardziej nakreśleniu istoty i wskazaniu ważnych aspektów niż realizacji tematu po temacie z podręcznika. Pojawią się też doświadczenia fizyczne i chemiczne. Kierunek w jakim pójdziecie zależy w dużej mierze od Was, bo to będzie Wasza praca własna, w której nauczyciele będą towarzyszyć 🙂 Zapisy na zajęcia w danym tygodniu poprzez link dostępny pod zarezerwuj teraz lub https://edukacjadomowagrodziskmazowiecki.bookero.pl/ 
Mamy nadzieję, że taka forma pozwoli Wam jeszcze lepiej rozwijać swoje zainteresowania i zaspokajać ciekawość.
Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, prosimy o komentarze i wiadomości!

Udostępnij