polkolonie

Półkolonie w Przyłękowie

Drodzy Rodzice,
w tym roku planujemy „Drugie lato w lesie” czyli półkolonie dla dzieci w wieku od 4 – 11 lat.

Terminy:
Od 8 – 12 lipca w godzinach 9.00 – 14.00  i od 15 – 19 lipca w godzinach od 9.30 – 14.30 – zapraszamy z własnym rowerem – będzie można go przechować w szkole w bezpiecznym miejscu.

W tym czasie wspólnie, radośnie i twórczo spędzamy czas na terenie leśnego przedszkola przy szkole podstawowej w Przyłękowie, malutkiej wiosce w Beskidzie Żywieckim.

Podczas tych pięciu dni w pierwszym terminie  damy się zaczarować muzyce, a w drugim chcemy, by uwiódł nas czar dwóch kółek, w obu przypadkach trochę pobaraszkujemy po lesie i strumieniu, poodpoczywamy i porozmawiamy.

Zapraszamy z:
– własnym prowiantem i piciem (dużą ilością picia) – trzeba będzie zjeść i wypić
– odpowiednim ubraniem.

Zajęcia prowadzą nasi szkolni i przedszkolni – nauczyciele i wychowawcy.

Koszt półkolonii 350 PLN od osoby (w tym ubezpieczenie każdego dziecka). Zniżka 100 PLN dla uczniów szkół MMS.
Pieniądze prosimy wpłacać na konto z dopiskiem “Półkolonie Przyłęków”.
ING Bank Śląski
06 1050 1025 1000 0023 1691 8701

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy, a w bardzo nagłych o telefoniczny po godzinie 15.00: garda.agnieszka@gmail.com lub 607-378-101.

Termin składania kart kwalifikacyjnych do dnia 5. lipca 2019, można przesłać pocztą, na adres:

Niepubliczna Szkołą Podstawowa w Przyłękowie, ul. Wspólna 56 PRZYŁĘKÓW, 34-331 Świnna, a zgłoszenie OBOWIĄZKOWO na powyższy adres mailowy, potrzebujemy danych  do ubezpieczenia i wieku dzieci do zgłoszenia w kuratorium oświaty.