początek

Początek

W lesie nad szkołą zakwitły jesienne wrzosy. To jeden z początków. Wielka lekcja o początku Wszechświata opowiedziana w pierwszym dniu nauki, spotkania i rozmowy po tak długiej przerwie, inaczej ułożona przestrzeń w pracowniach. Wiele jest początków, dzięki temu, że mogliśmy znów rozpocząć pracę w naszej szkole. Tutaj, w Kolebach, są już dzieci, śmieją się, bawią, pracują, ustalają, pytają, psocą, bywają zatroskane. Witamy wszystkich! Również tych, którzy nas obserwują lub zamierzają odwiedzić. Szczególnie serdecznie pozdrawiamy dzieci z ED, które do nas dołączyły i również są z nami, choć w nieco inny sposób.

Prosimy o pozytywne myśli! Mamy wielką nadzieję, że będziemy mogli skupić się na dzieciach, na ich wychowaniu i edukacji bez zbędnych rozproszeń.

Do zobaczenia 🙂