wyprawy

Plany wyprawowe MMS – 2020

Poniżej przedstawiamy plany wyprawowe MMS na najbliższe miesiące, aż do następnych wakacji. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z p. Adamem Kaliszukiem pod adresem Adam.Kaliszuk@szkolamontessori.com.pl. O szczegółach dotyczących konkretnych wydarzeń, będziemy informować na bieżąco.

Licealiści pod żaglami – 21-27.09.2019

LAST CALL! Zapisy pod adresem (przy zapisie trzeba wybrać opcję „obóz integracyjny LO GM…” – jak na razie najliczniejszą grupą są licealiści ED z naszej szkoły w Grodzisku Mazowieckim, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyli do nich inni (na przykład ci, którzy myślą o etapie licealnym w ciągu najbliższych dwóch lat). Kilkanaście metrów kwadratowych pokładu, wspólne emocje i dobry kurs świetnie wpływają na integrację!

V Wyprawa Zimowa „Dziurawce pod śniegiem” – luty 2020

W tym roku, w czasie lipcowego obozu wędrownego dla młodszych odkryliśmy Kubiesówkę. I nas zachwyciła – lokalizacją, otoczeniem, widokami, atmosferą i …kuchnią! I powtórzymy to zimą!

„MMS pod żaglami” – maj 2020

Z dokładnym terminem musimy się dopasować do wiosennych sesji egzaminacyjnych, których daty poznamy jeszcze w tym roku. Postaramy się nie przyjąć kolizyjnego kursu z fregatą „MATURA”…

Obóz wędrowny dla starszaków – drugi tydzień wakacji 2020

Zaczynamy w Rytrze i przez cały tydzień pokonujemy kolejny odcinek Głównego Szlaku Beskidzkiego. Przejdziemy Beskid Sądecki i zaczniemy przygodę w Beskidzie Niskim. Dokąd dojdziemy? W tym roku wyszło 90 km

Obóz stacjonarny w Koszarawie Bystrej – trzeci tydzień wakacji 2020

Dla tych, co zaczynają przygodę z chodzeniem po górach i są w stanie samodzielnie być tydzień poza domem.

Obóz wędrowny dla młodszych – koniec lipca 2020

W tym roku pokonaliśmy własne słabości na trasie ze Zwardonia do Korbielowa! Czas na równie spektakularną przygodę!

Udostępnij