wyprawy

Plany wyprawowe MMS – 2020

Poniżej przedstawiamy plany wyprawowe MMS na najbliższe miesiące, aż do następnych wakacji. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z p. Adamem Kaliszukiem pod adresem Adam.Kaliszuk@szkolamontessori.com.pl. O szczegółach dotyczących konkretnych wydarzeń, będziemy informować na bieżąco.

Licealiści pod żaglami – 21-27.09.2019

LAST CALL! Zapisy pod adresem (przy zapisie trzeba wybrać opcję „obóz integracyjny LO GM…” – jak na razie najliczniejszą grupą są licealiści ED z naszej szkoły w Grodzisku Mazowieckim, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyli do nich inni (na przykład ci, którzy myślą o etapie licealnym w ciągu najbliższych dwóch lat). Kilkanaście metrów kwadratowych pokładu, wspólne emocje i dobry kurs świetnie wpływają na integrację!

V Wyprawa Zimowa „Dziurawce pod śniegiem” – luty 2020

W tym roku, w czasie lipcowego obozu wędrownego dla młodszych odkryliśmy Kubiesówkę. I nas zachwyciła – lokalizacją, otoczeniem, widokami, atmosferą i …kuchnią! I powtórzymy to zimą!

„MMS pod żaglami” – maj 2020

Z dokładnym terminem musimy się dopasować do wiosennych sesji egzaminacyjnych, których daty poznamy jeszcze w tym roku. Postaramy się nie przyjąć kolizyjnego kursu z fregatą „MATURA”…

Obóz wędrowny dla starszaków – drugi tydzień wakacji 2020

Zaczynamy w Rytrze i przez cały tydzień pokonujemy kolejny odcinek Głównego Szlaku Beskidzkiego. Przejdziemy Beskid Sądecki i zaczniemy przygodę w Beskidzie Niskim. Dokąd dojdziemy? W tym roku wyszło 90 km

Obóz stacjonarny w Koszarawie Bystrej – trzeci tydzień wakacji 2020

Dla tych, co zaczynają przygodę z chodzeniem po górach i są w stanie samodzielnie być tydzień poza domem.

Obóz wędrowny dla młodszych – koniec lipca 2020

W tym roku pokonaliśmy własne słabości na trasie ze Zwardonia do Korbielowa! Czas na równie spektakularną przygodę!

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram