bielsko

Pierwsze spotkanie w bielskim Montessori Open Space

Początek września, to między innymi pierwsze spotkania naszych licealistów z Montessori Open Space.

Zobaczcie, jak rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w bielskim Open Space! Jest to wyjątkowy rok, gdyż pracę rozpoczęła nie tylko jedna klasa, ale aż trzy. Aby lepiej się poznać, pierwsze dni spędziliśmy na integracji oraz organizacji naszej wspólnej pracy w Open Space.

W ciągu trzech dni odbyło się ogólne spotkanie integracyjne, na którym między innymi ustaliliśmy wspólne zasady oraz oczekiwania co do naszej współpracy. Uczestniczyliśmy w grze terenowej, zorganizowanej przez nowych uczestników projektu Montessori Open Space oraz znanym nam już koncepcie unconference, przeprowadzonym w naszym nowym lokum.

Było też miejsce na wspólny posiłek oraz ciekawe dyskusje. Z pomocą naszych tutorów rozpoczynamy ten rok szkolny pełni dobrej energii i gotowi do pracy!

Udostępnij