dav

Pierwsze spotkanie „Pasterstwa”

Dwa tygodnie temu odbyło się nasze pierwsze spotkanie „Pasterstwa”, czyli zeszłorocznych Baranków. Rodzina Oli i Michała zabrała nas na spotkanie z Agnieszką, do Wiosek Świata, gdzie w pierwszej części spotkania Baranki mogły dowiedzieć się na czym polega praca na misji, jak na misje się wybrać i że wcale nie jest to takie proste 🙂 Agnieszka opowiedziała nam historię swojego wyjazdu, pokazała zdjęcia, a następnie oprowadziła po Wioskach Świata. Zajrzeliśmy do afrykańskiej lepianki, przenieśliśmy się do szałasu na palach w Australii, weszliśmy do Azjatyckiej jutry, usiedliśmy w iglo, obejrzeliśmy pióropusz indiański w wigwamie, wspięliśmy się do małego, kamiennego, peruwiańskiego domku, aby zakończyć nasze zwiedzanie w slumsach brazylijskich przedmieść… Po drodze udało się wydoić jaka i zostać oplutym przez lamę 🙂 Było i poważnie, i wesoło. Brakowało jedynie czasu na wspólną rozmowę, dzielenie się tym co już mamy za sobą. Następnym razem – nadrobimy! Teraz pora na dominikański listopad 🙂

Udostępnij