warsztatyed

Pracownie Montessori w Kolebach dla naszych uczniów z edukacji domowej w grudniu!

Drogie Dzieci!

Choć uczycie się w domach, to przecież jesteście zapisane do naszej szkoły. Dlatego też od czasu do czasu możecie w niej pobyć, jest tutaj dla Was miejsce. Chcemy się z Wami podzielić tym, co mamy, tym razem będzie to przestrzeń pracowni. W grudniu nasze pracownie będą dla Was otwarte przez trzy dni.

Zapraszamy więc w dniach 7-9 grudnia, w godzinach popołudniowych od 15.00 do 18.00 do szkoły w Żywcu – Kolebach (ul. Pod Łyską 36). Miejsca w pracowniach jest niewiele i aby dobrze się Wam pracowało, trzeba się wcześniej zapisać. Otwarte będą dwie pracownie dla klas 1-3 oraz dwie pracownie klas 4-6.

Jeżeli jesteście w wieku od 7 do 11 lat (klasy 1-6), to zabierzcie ze sobą jednego rodzica. Wystarczy Wam jeden, aby każdy miał przestrzeń do pracy. W pracowniach będzie wtedy nauczyciel. Będzie tam po to, abyście mogli go o coś ważnego zapytać, poradzić się, porozmawiać i może zainspirować. Wasza praca jednak w tym czasie jest samodzielna, nauczyciel nie prowadzi warsztatów montessoriańskich ani przedmiotowych. 

Drodzy Rodzice!

Kilka praktycznych wskazówek i ważnych zasad.

  1. Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.
  2. Zauważyliśmy, że dziecku w zupełności wystarcza jeden rodzic, dlatego na zajęcia zapisuje się jeden rodzic z dzieckiem. 
  3. Bardzo prosimy, aby nie przyjeżdżać z młodszym rodzeństwem zapisanego na zajęcia ucznia. Młodsze dzieci bardzo dezorganizują pracę. Niech ten czas będzie owocny dla starszaków.

Zapraszamy Was również na grudniowe spotkanie przy herbatce. Będzie to czas tylko dla Was Rodziców i Opiekunów (nie dzieci), aby lepiej się poznać, wymienić doświadczeniem, zaplanować wspólne działania, nawiązać kontakty. 

Szkoła i ciepła herbata będą czekać na Was 15 grudnia od 16 do 19.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące tego wydarzenia, prosimy o kontakt: warsztaty@szkolamontessori.com.pl.

Udostępnij