warsztatyed

Pracownie Montessori dla naszych uczniów z edukacji domowej w październiku!

Zapraszamy do Szkoły w Kolebach gdzie otwieramy pracownie Montessori dla naszych uczniów z edukacji domowej!

W październiku zapraszamy w dniach 12-15 października w godzinach 15-18. Obowiązują zapisy! Zapraszamy uczniów edukacji domowej z klas 1-6 razem z rodzicami lub opiekunami. Podczas dni otwartych pracowni obecni będą nasi nauczyciele. W razie ewentualnych pytań lub potrzeby inspiracji – będą służyć pomocą lub radą.

Zapraszamy również do Koleb na październikowe spotkanie przy herbatce dla rodziców i opiekunów dzieci z edukacji domowej. To będzie Wasze spotkanie. Czas, w którym będziecie mogli nawiązać kontakt, lepiej się poznać, wymienić doświadczeniami, zaplanować wspólne działania. Szkoła i ciepła herbata będą na Was czekać 26 października od 16 do 19.

Zapisy:

Zapisy na październikowe dni otwarte zostały zakończone z uwagi na brak miejsc. Cieszymy się z takiego zainteresowania, a już pod koniec października poinformujemy o kolejnych terminach dni otwartych Pracowni Montessori w Kolebach!

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram