cropped view of children playing educational game in montessori school on blurred foreground

Otwarta Pracownia Montessori w Kętach

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas 1-3!

Zapraszamy Was do szkoły w Kętach (ul. Żwirki i Wigury 27) w dniach 17-19 listopada, w godzinach popołudniowych od 15.00 do 18.00. Miejsca w pracowni jest niewiele i aby dobrze się Wam pracowało, trzeba się wcześniej zapisać.

W pracowni będzie obecny nauczyciel, którego będziecie mogli zapytać o coś ważnego, poradzić się, porozmawiać i może zainspirować. Wasza praca jednak w tym czasie jest samodzielna, nauczyciel nie prowadzi warsztatów montessoriańskich ani przedmiotowych. 

Kilka praktycznych wskazówek i ważnych zasad:

  • W tym czasie dziecko może przebywać pod opieką jednego rodzica.
  • Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.
  • Bardzo prosimy, aby nie przyjeżdżać z młodszym rodzeństwem zapisanego na zajęcia ucznia. Młodsze dzieci bardzo dezorganizują pracę. Niech ten czas będzie owocny dla starszaków.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące tego wydarzenia, prosimy o kontakt: warsztaty@szkolamontessori.com.pl.

Udostępnij