ledgrodziskwmuzeumwoli3

Odwiedziny warszawskiej grupy LED w Muzeum Woli

W dniu 11 marca warszawska grupa LED prowadzana przez Jacka Przeciszewskiego odwiedziła Muzeum Woli, gdzie zobaczyliśmy wystawę „Niech płyną!” poświęconą różnym warszawskim rzekom i potokom, które miały istotny wpływ na funkcjonowanie naszego miasta.

Obecnie większość z nich została wpuszczona w miejski system kanalizacyjny, także na co dzień ich nie dostrzegamy.

Wystawa była ciekawa i skłoniła nas do przemyśleń na temat tego jak czynniki naturalne kształtują miejski pejzaż.

Po wizycie w Muzeum udaliśmy się do naszego lokalu przy ul. Rakowieckiej, gdzie zjedliśmy pyszny tort oreo przygotowany przez jednego z nas, a następnie zagraliśmy parę rund w naszą ulubioną grę towarzyską, czyli Ktulu.

Zdjęcia: Paweł Pindel

Udostępnij