obozy letnie

Obozy Letnie 2019

Szanowni Rodzice, droga młodzieży, kochane dzieci

Z ogromną radością informujemy, że już po raz kolejny – a dokładnie – po raz szósty organizujemy obóz letni. Zapraszamy wszystkich, którzy z radością myślą o wakacyjnej przygodzie w górach.

Gdzie?
Szkoła w Koszarawie Bystrej

Kiedy?
I Turnus: od 29.06 do 5.07.2019
II Turnus: od 6.07 do 12.07.2019

Zasady uczestnictwa
Obóz będzie miał charakter warsztatowy. W ramach turnusu prowadzone będą zajęcia w dwóch różnych grupach tematycznych. I tak:

I Turnus (szczegółowy program – tutaj):
1. Warsztat językowy z elementami pracy Montessori.
2. Z głową w chmurach.

II Turnus (szczegółowy program – tutaj):
1. Grupa górsko-turystyczna.
1. „Step by step”.

Wybieracie jedną z grup. Każda grupa ma ograniczoną liczbę miejsc – decydować więc będzie kolejność zgłoszeń.

Zapisy
Wyłącznie drogą mailową na adres: obozy@szkolamontessori.com.pl trwać będą do 17 maja 2019 roku. Potwierdzenie zgłoszenia otrzymacie Państwo również drogą mailową.

Drodzy Rodzice koszt tegorocznego obozu wynosi 800 zł od osoby.

Dla uczniów ED naszej szkoły Fundacja przewidziała dofinansowanie w wysokości 300 zł, pozostałe koszty tj. 500 zł pokrywają rodzice.

Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia bardzo proszę o wpłacenie na konto Fundacji zaliczki w wysokości 100 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty z dopiskiem: obóz letni – turnus, imię i nazwisko uczestnika.

Pozostałą kwotę proszę wpłacić na kont Fundacji do dnia 20 czerwca 2019 roku.

Fundacja Królowej Świętej Jadwigi
ul. Aleja Niepodległości 18, piętro 6