nowy cykl spotkan.jpg

Nowy cykl spotkań

Korzenie edukacji, to cykl spotkań, w których chcemy przybliżyć to, co, naszym zdaniem jest źródłem edukacji. To ciekawość, pasja, towarzyszenie i tutoring, zachwyt, uważność i patrzenie, wyprawy. Chcemy Was zaprosić na spotkania z niezwykłym i ludźmi – przewodnikami po świecie EDukacji i edukacji.Zaczynamy 16 marca od tutoringu z Andrzejem Horyzą. Andrzej to wyjątkowy człowiek, nauczyciel w Autorskich Liceach Artystycznych i Akademickich we Wrocławiu oraz tutor w klasach LO Montessori Mountain Schools, doświadczony tutor wychowawczy, rozwojowy i akademicki, szkoleniowiec i coach, współpracujący z Fundacją Kolegium Tutorów we Wrocławiu. Specjalizuje się w mentoringu i wykorzystywaniu narzędzi coachingowych dla wzmacniania rozmowy tutorskiej. Od ponad 25 lat zaangażowany w edukację alternatywną w jej różnych formach (od uczelni wyższych do współpracy ze szkołami i przedszkolami Montessori). Zainteresowany wzmacnianiem organizacji pozarządowych. Współtworzy od 1990 Slot Art Festival. Trener Odysei Umysłu. Pasjonat rozwoju człowieka.O 15.00 spotkanie dla zainteresowanych ofertą naszej szkoły, od 17.00 spotkanie z Andrzejem Horyzą. Kolejne spotkania:6 kwietnia – uważność, patrzenie- Szkoła Patrzenia i dr Mirosław Orzechowski, 13 kwietnia – wyprawa do Kampinosu spotykamy się o 10.00 na parkingu Roztoka, do przejścia 17 km w 4 godziny i będzie to edukacja w drodze praktycznie. O 17.00 edukacja w drodze opowieść z Adamem Kaliszukiem, około 18.30 spotkanie dla zainteresowanych ofertą naszej szkoły.25 maja – ciekawość i pasja – o nich opowie Marcin Sawicki.Zakończymy Zlotem ED w Grodzisku Mazowieckim 15 czerwca. O wspólnych mózgach i wspólnych światach z dr. Markiem Kaczmarzykiem. Wszystkim wydarzeniom towarzyszą Dni Otwarte w naszych szkołach.Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia!

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram