nowy cykl spotkan.jpg

Nowy cykl spotkań

Korzenie edukacji, to cykl spotkań, w których chcemy przybliżyć to, co, naszym zdaniem jest źródłem edukacji. To ciekawość, pasja, towarzyszenie i tutoring, zachwyt, uważność i patrzenie, wyprawy. Chcemy Was zaprosić na spotkania z niezwykłym i ludźmi – przewodnikami po świecie EDukacji i edukacji.Zaczynamy 16 marca od tutoringu z Andrzejem Horyzą. Andrzej to wyjątkowy człowiek, nauczyciel w Autorskich Liceach Artystycznych i Akademickich we Wrocławiu oraz tutor w klasach LO Montessori Mountain Schools, doświadczony tutor wychowawczy, rozwojowy i akademicki, szkoleniowiec i coach, współpracujący z Fundacją Kolegium Tutorów we Wrocławiu. Specjalizuje się w mentoringu i wykorzystywaniu narzędzi coachingowych dla wzmacniania rozmowy tutorskiej. Od ponad 25 lat zaangażowany w edukację alternatywną w jej różnych formach (od uczelni wyższych do współpracy ze szkołami i przedszkolami Montessori). Zainteresowany wzmacnianiem organizacji pozarządowych. Współtworzy od 1990 Slot Art Festival. Trener Odysei Umysłu. Pasjonat rozwoju człowieka.O 15.00 spotkanie dla zainteresowanych ofertą naszej szkoły, od 17.00 spotkanie z Andrzejem Horyzą. Kolejne spotkania:6 kwietnia – uważność, patrzenie- Szkoła Patrzenia i dr Mirosław Orzechowski, 13 kwietnia – wyprawa do Kampinosu spotykamy się o 10.00 na parkingu Roztoka, do przejścia 17 km w 4 godziny i będzie to edukacja w drodze praktycznie. O 17.00 edukacja w drodze opowieść z Adamem Kaliszukiem, około 18.30 spotkanie dla zainteresowanych ofertą naszej szkoły.25 maja – ciekawość i pasja – o nich opowie Marcin Sawicki.Zakończymy Zlotem ED w Grodzisku Mazowieckim 15 czerwca. O wspólnych mózgach i wspólnych światach z dr. Markiem Kaczmarzykiem. Wszystkim wydarzeniom towarzyszą Dni Otwarte w naszych szkołach.Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia!

Udostępnij