nowytarg2

Nowotarskie Baranki w Beskidzie

W weekend 18-20 października Nowotarskie Baranki opuściły piękne Podhale, by spotkać się razem, w równie pięknym Beskidzie Żywieckim. 

Nasza trzódka gościła u Oli i Marcina w Krzyżowej. Krótki wyjazd integracyjny połączony z rozważaniem tematu talentów i darów sprawił, że wróciliśmy do domów ubogaceni, wzmocnieni i pełni wdzięczności, przede wszystkim za siebie nawzajem. 

Cała sobota minęła na odkrywaniu tych talentów, które już zostały odkopane – rodziny tworzyły piękne plakaty przedstawiające talenty, każdego z członków. Na Mszy Świętej, odprawionej przez naszego opiekuna duchowego, księdza Zbigniewa, mogliśmy dziękować Panu Bogu za wszystko to, czym nas obdarza.

Bardzo dziękujemy naszym gospodarzom za gościnę i możliwość zorganizowania tego cennego wyjazdu. 

Udostępnij