festwiwal

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Nasze szkoły uczestniczą w programie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, który w tym roku po raz pierwszy odbywa się także online. 

Proponowane są w nim, obejmujące cztery obrazy na semestr, cykle filmowe dla dzieci od przedszkola do matury. Filmy dopełnią prelekcje, warsztaty oraz omówienia po seansie. W zależności od wieku widzów będzie to 5-15 min lub 10-20 min. Ponadto, do każdego filmu przygotowane są materiały dydaktyczne i analizy psychologiczne dla opiekunów. 

Filmy można wygodnie obejrzeć w domu.

Szczegółowe informacje o poszczególnych cyklach znajdą Państwo na stronie.

Koszt udziału w programie to 32 zł (za dostęp do czterech filmów wraz z materiałami dodatkowymi).

Jeśli chcą Państwo zgłosić się do udziału w tym programie, prosimy o przesłanie mailowo wiadomości zawierającej nazwisko ucznia i opiekuna (którego nazwisko będzie widniało w zleceniu przelewu) oraz nazwę cyklu, do którego chcecie uzyskać dostęp. W odpowiedzi otrzymacie numer konta do przelewu.  Po zatwierdzeniu wpłaty przez NHEF będziecie Państwo otrzymywać via e-mail linki do filmów.

Zgłoszenia do środy 4 listopada na adres: agnieszka.piwowarczyk-tudek@szkolamontessori.com.pl

Udostępnij