kreda

Nasze edukacyjne czasopismo KREDA

Kochani, po pół roku pracy i udało się rozpocząć realizacje wielkiego marzenia i wyzwania. Przygotowanie i wydanie miesięcznika o edukacji, o pasjach, o talentach. Miejsca gdzie będzie można przeczytać o pomysłach innych osób jak się uczyć, po co się uczyć, czego się uczyć.


Naszą ideą jest w dużej mierze pokazanie, że edukacja jest pojęciem dotyczącym całego naszego życia, tylko w nieznacznym obszarze związanym ze szkołą. Dlatego duża część artykułów dotyczy starszej młodzieży, dorosłych, każdego z nas. Bo my sami i nasze dzieci potrzebują w dzisiejszych świecie, nie dobrych rad, a świadków. To znaczy, że my także, jako dorośli, starsi ludzie musimy odpowiadać sobie nieustająco na pytanie co zrobiliśmy i co mamy do zrobienia z naszymi talentami, z danym nam czasem.

Udostępnij