baranki msza

Msza święta i spotkanie inaugurujące rok szkolny 2020/2

Z przykrością informujemy, że spotkanie w Parku Śląskim, które miało się odbyć po mszy 17.10 o godz. 10.00 w klasztorze O.O. Dominikanów w Katowicach, nie odbędzie się.

Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą inaugurującą rok szkolny 2020/2021 do kościoła przy klasztorze O.O. Dominikanów w Katowicach, ul. Sokolska 12, w sobotę 17 października na godzinę 10.00.

Po Mszy planujemy spotkanie w Parku Śląskim za Stadionem Śląskim i Skansenem w miejscu o wdzięcznej nazwie “zadaszone altany grillowe” (link do mapy).

Zachęcamy do zabrania własnego prowiantu i kocy piknikowych. Jak wskazuje nazwa, w miejscu spotkania można urządzić grill – wystarczy przynieść odpowiedni ekwipunek! (do czego również zachęcamy).

W pobliżu dostępnych jest kilka miejsc parkingowych – w samym Parku przy Skansenie lub po przeciwnej stronie przy Stadionie Śląskim, albo przed wjazdem do parku przy pobliskim centrum handlowym AKS

Do zobaczenia!