open space

Montessori Open Space w Bielsku-Białej dla licealistów

Drodzy Licealiści!

We wrześniu ruszamy w Bielsku-Białej z nowym projektem edukacyjnym skierowanym do licealistów. Nazwaliśmy go Montessori Open Space, ponieważ chcemy stworzyć przestrzeń w której każdy będzie mógł oddawać się w ciszy pracy własnej, rozwijać pasje, spotykać z innymi ludźmi, poznawać nowe dziedziny, współpracować, dyskutować, tworzyć. Marzy nam się szkoła, w której uczniowie będą mogli w pełni odkrywać swoje talenty, uczyć się od siebie nawzajem, korzystać z wiedzy przychylnych im nauczycieli i specjalistów oraz miło spędzać czas. W której będą się spotykać na kilka godzin dziennie od poniedziałku do piątku, bo pod okiem tutora jak najlepiej wykorzystywać czas i swój potencjał.

Jeśli podoba Ci się taki pomysł, wierzysz że to ma sens, chciałbyś w tym projekcie uczestniczyć i go współtworzyć, zapraszamy Ciebie i Twoich Rodziców na spotkanie informacyjne!

• Żywiec 16 maja (czwartek) 17.00 Szkoła w Koszarawie Bystrej
  • Bielsko Biała 29 maja (środa) 16.00 WOM ul. Legionów 25 sala 201

Jeżeli po tym co usłyszysz będziesz jeszcze bardziej przekonany do tego co chcemy zrobić, zabierzemy Cię na biwak w dniach 17-18 czerwca. Będzie to czas byśmy wzajemnie się poznali i ostatecznie zdecydowali czy chcemy wspólnie stworzyć coś nowego.

Propozycja ta jest skierowana do młodzieży licealnej uczącej się w ramach edukacji domowej.

Pozdrawiamy serdecznie
Ola i Marcin Sawiccy