bielskomaria2

Maria Berlińska o uzależnieniach w Bielskim LED

12 grudnia razem z kolegami z Open Space mieliśmy okazję wysłuchać trzeciego już w tym roku wykładu pani Marii Berlińskiej – specjalnie dla nas! Tym razem tematyka dotyczyła uzależnień. Ci z nas, którzy chodzili do szkoły i uczestniczyli w licznych pogadankach na ten temat, może myśleli z początku, że już nic nowego się w tej kwestii nie dowiedzą. Pani Maria oczywiście pozytywnie nas zaskoczyła. Luźny wykład, odpowiedzi na nasze liczne pytania… To wszystko sprawiło, że z dużym zainteresowaniem braliśmy udział w spotkaniu. Na koniec nasunęła się ważna dygresja – każde uzależnienie jest złe (nawet od teoretycznie pozytywnych rzeczy) ponieważ niszczy nasze relacje (i ogranicza wolność).

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram