loed

LO Klasy Montessori

Projekt ten działa w  Warszawie, Krakowie, Bielsku Białej, Katowicach i Wrocławiu w ramach Edukacji Domowej. Pomysł skierowany jest do licealistów posiadających własne pasje lub mocno ich poszukujących, chętnych do pracy, lubiących wyzwania. W każdym z miast spotykamy  się w 8-10 osobowych zespołach, pod opieką nauczyciela tutora. Spotkania obowiązkowe odbywają się raz na dwa tygodnie. Pozostałe warsztaty, zajęcia, kursy są związane z rytmem jaki narzucą sobie uczniowie. Każdy z uczniów planuje, tworzy i realizuje własny plan działania. W czasie roku tutor spotyka się z każdym z członków zespołu na indywidualne rozmowy.

Zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w każdym z miast w których funkcjonujemy:

  • Bielsko Biała  29 maja (środa) godzi. 16.00 WOM ul. Legionów 25 sala 201
  • Warszawa 27 maja (poniedziałek) godz. 17.00 Marzyciele, ul. Bracka 25 IIIp
  • Katowice 24 maja (piątek) godz. 17.00 Strefa Centralna, Pl Sejmu Śląskiego 2
  • Wrocław 23 maja (czwartek) godz. 18.00 LO ALA ul. Robotnicza 36, p I sala 104
  • Kraków 21 maja (wtorek) 18.00 Szkoła Ziarnko Maku, ks. S. Pawlickiego 1

Jeszcze więcej dowiesz się w tutaj!

Udostępnij