list1

List do Królowej

Gdy królowa Wielkiej Brytanii obchodzi 93 urodziny, wielkim zaniedbaniem byłoby nie wysłać laurki urodzinowej. Dzieci ze szkoły pod Łyską napisały więc listy, namalowały kartki urodzinowe i wysłały na odległą wyspę. Daleką odbyły drogę nie tylko w przestrzeni ale też w czasie. Ciekawe obok jakich innych laurek i kartek na królewskim biurku leżały dziecięce listy, zanim Elżbieta II je odczytała. Pewne jest że zostały otwarte i odczytane! W tym roku szkolnym dostaliśmy odpowiedź! Królowa podziękowała dzieciom za pamięć i za życzenia, wypisane na kartkach.

Skoro odpisała nam Elżbieta II, dlaczego nie mielibyśmy rozesłać więcej urodzinowych kartek na inne królewskie dwory?! Mamy plan!

Dziękujemy za wsparcie pani Pauliny, która od początku do końca o wszystko dba i wspiera dzieci w wychodzeniu do świata.

Udostępnij