kreda

KREDA obchodzi urodziny

Już rok minął od kiedy w Empikach i na stronie internetowej ukazał się Magazyn Kreatywnej Edukacji – KREDA. Mamy nadzieję, że to dopiero początek, a czasopismo będzie gościć w naszych domach jeszcze przez długi czas.

Cieszymy się tym bardziej, że Magazyn KREDA, który rodziny z naszych szkół otrzymują bezpłatnie do swoich domów, jest dla nich wsparciem, inspiracją, a także ogromną dawką energii do działania i świadomego edukowania i wspierania swoich dzieci!

Specjalnie z okazji pierwszych urodzin, chcielibyśmy podzielić się z wami, relacją filmową z premiery czasopisma, która miała miejsce 21 września 2018 roku. Jest to półtora godzinny zapis wykładów naszych gości, którymi byli Państwo Szumiło, Mirosław Orzechowski oraz Wojciech Herra.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram