spacer

Koniec roku w Krzyżówkach

Drodzy rodzice,
pragnę przekazać informacje organizacyjne dotyczące najbliższych wydarzeń.

Oficjalne rozdanie świadectw w tym roku w Krzyżówkach odbędzie się 21 czerwca o godz. Rozpocznie się mszą świętą w kapliczce o godz. 13.00 Przesunięty termin rozdania  jest spowodowany naszym wyjazdem na zieloną szkołę.

Przypominamy o stroju galowym.

Jeżeli dzieci nie będą mogły z powodu wyjazdu wakacyjnego uczestniczyć w tym wydarzeniu, jest możliwość odbioru świadectwa w sekretariacie szkoły od 19 czerwca (środa) do końca wakacji. Liczymy jednak bardzo na to, że wszystkim uda się dotrzeć na rozdanie w piątek.

Do czwartku 13 czerwca uczniowie są zobligowani do zwrotu użyczonych przez szkołę podręczników. Pełne komplety podręczników zwracamy wychowawcom klas. W przypadku zgubienia lub zniszczenia podręcznika (podarte strony lub okładka, porysowane kartki) będziemy prosić zgodnie z regulaminem o odkupienie podręcznika lub zapłacenie za jego zakup.

Pozdrawiam Państwa serdecznie i już dziś życzę udanych wakacji
Z wyrazami szacunku
Miłosz Barańczuk

Udostępnij