koniec

Koniec roku w Koszarawie Bystrej

Drodzy rodzice,
pragnę przekazać informacje organizacyjne dotyczące najbliższych wydarzeń.

Oficjalne rozdanie świadectw w tym roku w Koszarawie będzie 21 czerwca o godz. 10.00 w szkole. (Nie będzie w tym dniu mszy świętej w klasztorze). Przesunięty termin rozdania  jest spowodowany naszym wyjazdem na zieloną szkołę.

Przypominamy o stroju galowym. Prosimy o samodzielny dowóz dzieci w dniu rozdania świadectw.

Jeżeli dzieci nie będą mogły z powodu wyjazdu wakacyjnego uczestniczyć w tym wydarzeniu, jest możliwość odbioru świadectwa w sekretariacie szkoły od 19 czerwca (środa) do końca wakacji. Liczymy jednak bardzo na to, że wszystkim uda się dotrzeć na rozdanie w piątek.

Msza święta kończąca rok edukacyjny odbędzie się w klasztorze 14 czerwca w piątek – na zakończenie ostatniego dnia szkolnego o godz. 12.00  Przejdziemy do klasztoru wspólnie całą szkołą. Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość uczestniczenia w tej mszy – serdecznie zapraszamy. Powrót do domu bezpośrednio po mszy świętej, a osoby wracające busem – zgodnie z planem.

Do czwartku 13 czerwca uczniowie są zobligowani do zwrotu użyczonych przez szkołę podręczników. Pełne komplety podręczników zwracamy wychowawcom klas. W przypadku zgubienia lub zniszczenia podręcznika (podarte strony lub okładka, porysowane kartki) będziemy prosić zgodnie z regulaminem o odkupienie podręcznika lub zapłacenie za jego zakup.

Pozdrawiam Państwa serdecznie i już dziś życzę udanych wakacji
Z wyrazami szacunku
Miłosz Barańczuk

Udostępnij