przylekow koniec roku 2019 4

Koniec roku 2019

Na koniec roku kalendarzowego pragniemy złożyć Wam życzenia i podzielić się z Wami chociaż wycinkiem naszych ostatnich działań.
6 grudnia odbyły się szkolne mikołajki, które bardzo lubimy, ponieważ udział w losowaniu biorą absolutnie wszyscy: Pani dyrektor, uczniowie, nauczyciele, Panie pracujące w kuchni i szkole oraz Pan Tadzio konserwator. Prezentów było mnóstwo!

Tydzień później miał miejsce przepiękny kiermasz połączony z udaną, świąteczną kawiarenką. Kiermasz jest naszym wielkim przedsięwzięciem i zarazem wyzwaniem. A to, co dzieje się na zapleczu kawiarenki w „godzinie szczytu” przypomina prawdziwą wielkomiejską kawiarnię!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w te działania a szczególnie tym, którzy zechcieli nas w tym dniu odwiedzić.

W piątek tuż przed przerwą świąteczną odbyło się tradycyjne ubieranie szkolnej choinki i klasowe wigilie. Podzieliliśmy się opłatkami, złożyliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy. Przygotowaliśmy i wręczyliśmy paczki samotnym Paniom z Przyłękowa, o których zawsze pamiętamy. Bardzo dobry, wspólny, spokojniejszy i wzruszający czas! 

W nadchodzącym Nowym Roku życzymy wszystkim wspaniałych dni, sukcesów i wszelkiej pomyślności! 

Udostępnij