komunikat

Komunikat w sprawie egzaminów

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele, informujemy Was, że wstrzymujemy zapisy i organizację sesji egzaminacyjnych we wszystkich naszych szkołach do 15 kwietnia 2020. Decyzja nasza jest związana z sytuacją powstałą po rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej ,w sprawie zawieszenia zajęć lekcyjnych w szkołach wszystkich typów. Najbliższa planowana sesja egzaminacyjna ,odbędzie się w każdej z naszych szkół ,18 kwietnia i będzie ona dedykowana tylko i wyłącznie naszym maturzystom

W pierwszych dniach kwietnia poinformujemy Państwa o terminach kolejnych sesji egzaminacyjnych i zasadach zapisów. Na sesję egzaminacyjną  dla tegorocznych maturzystów zapraszamy do szkół zlokalizowanych jak najbliżej miejsca zamieszkania ucznia. Wyjątkowo będziemy w tym terminie określać nie tylko godziny zdawania egzaminów ustnych ,ale i pisemnych ,w celu zmniejszenia ilości osób jednocześnie  piszących testy na sali. Oczywiście zdając  sobie sprawę z dynamicznie rozwijającej się sytuacji, będziemy informować o wszelkich zmianach w organizacji pracy naszych szkół. 

Bardzo prosimy o spokój i cierpliwość, na przeprowadzenie egzaminów mamy jeszcze kilka miesięcy i sporo chęci i doświadczeń pozwalających na przeprowadzenie naszej szkolnej społeczności przez ten trudny czas w pokoju. 

Udostępnij