Klub Sportowy 2019 2020

Klubowy sezon treningowy 2019/2020

Drogie Dzieciaki
Szanowni Rodzice,

za nami czas słońca i wakacyjnego luzu, przed nami nowe plany i wyzwania – nie tylko edukacyjne!

Wraz z początkiem roku szkolnego startujemy też w kolejny klubowy sezon treningowy.
Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej sportowej drużyny zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w piątek 06 września 2019 o godzinie 17.00 w salce treningowej w Hotelu Granica w Korbielowie ( ul. Graniczna 17).
Opowiemy na nim o planach na nowy sezon, zasadach działania klubu, o zajęciach treningowych i uaktywniających. Przedstawimy propozycje obozów jesiennych na lodowcach i nowe pomysły na zimowe grupy narciarskie, porozmawiamy o przygotowywanych zajęciach usprawniających i korekcyjnych.

Czekamy na Was!

Do zobaczenia,
Trenerzy MMS Dendysski

Udostępnij