led

Klasy LED – rekrutacja 2020/21

Kochani! Z ogromną radością informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do klas LED na rok szkolny 2020/21. Z uwagi na równolegle prowadzoną rekrutację do Montessori OPEN SPACE, informujemy, że są to dwa odrębne pomysły i uczestniczyć można tylko w jednym z nich. 

Zdaliśmy sobie sprawę, że dla wielu z Was, licealistów, trudnością jest to, że jesteście rozrzuceni po wielu miejscach, a wielu z Was chciałoby stać się  częścią grupy i dzięki temu stać się bogatszym o kolejne doświadczenia.

Jeżeli jest to również Twoje pragnienie, zacznij od dowiedzenia się czym są i jak działają klasy LED!

Jak wygląda rekrutacja?

1. Poznaj naszych tutorów

Na specjalnej playliście znajdziesz więcej informacji o każdym z tutorów (kliknij).

2. Do 10 czerwca umów się na rozmowę rekrutacyjną z wybranym przez Ciebie tutorem. Wystarczy, że napiszesz maila – szczegóły dogracie sami!

3. Przygotuj się!

Chcąc zaangażować się w społeczność licealistów naszych szkół, którzy chcieliby w ramach liceum ED podnieść sobie poprzeczkę i brać udział w Klasach LED prosimy, żebyś przygotował krótkie „coś”, gdzie pochwalisz się „czymś” co zrobiłeś i uważasz to za wyjście poza ramy obowiązkowej edukacji. Jesteśmy pewni, że masz się czym pochwalić! 

Zorganizowałeś ciekawą akcję? Założyłeś firmę? Stworzyłeś grę planszową? Zaprojektowałeś swój ciuch lub organizujesz zbiórki harcerskie? Pochwal się tym w jak najciekawszej formie. 
Temat jest jeden: co zrobiłem „ponad”. Form, w jakich możesz to przedstawić jest mnóstwo. Nie powinieneś ograniczać się do kilku zdań na kartce papieru. Możesz przygotować prezentacje, zrobić model, nagrać film, pokazać nam kilka zdjęć…

Na przygotowanie tego masz czas do rozmowy rekrutacyjnej z tutorem z Twojego miasta i jest to warunkiem koniecznym, żeby zostać zrekrutowanym do klas LED.

4. Wyniki rekrutacji ogłosimy 25 czerwca 2020

NASI TUTORZY POMOGĄ CI ZREALIZOWAĆ TWOJE POMYSŁY!

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram