barankikatowice4

Katowice – czas start!

Hop-hop tu katowickie Baranki z grupy o. Bartka. W pierwszy weekend października radośnie i z przytupem rozpoczęliśmy nasze komunijne przygotowania. Inauguracyjne spotkanie odbyło się w domu Oli i Marcina Sawickich w Krzyżowej. Podczas warsztatów, wspólnej modlitwy, posiłków i zabaw poznawaliśmy siebie nawzajem i nasze rodziny, a było nas około 40 osób 🙂

Przy dzielnym dopingu rodziców i rodzeństwa, a także – jak mocno wierzymy – naszych komunijnych świętych patronów dowiedzieliśmy dlaczego rok liturgiczny jest kolorowy, jak pachnie św. Dominik oraz skąd wziął się różaniec. Na modlitwie różańcowej każde z nas wypowiedziało swoją intencję, my zaś prosimy czytających te słowa o modlitwę w intencji naszych przygotowań.

Dołączamy serdeczne podziękowania dla naszych Gospodarzy, prowadzących naszą grupę, ponadto dołączamy krótką fotorelację, oto ona:

Udostępnij