jezyki2

Język angielski niecodziennie

Konkursy w dobrej atmosferze mogą przynieść wiele doświadczeń. Pani Paulina zmobilizowała dzieci do uczestnictwa w dwóch konkursach. Zorganizowała je ze wsparciem pani Ani Blachury, pani Ani Skrabskiej. Konkurs „My Picture dictionary” skierowany był do uczniów klas 1-3 i przyjęty został bardzo entuzjastycznie. Należało oddać samodzielnie wykonane prace, prezentując w formie plastycznej słowa w języku angielskim. Powstały barwne, oryginalne słowniczki obrazkowe.

Uczniowie klas starszych zaproszeni zostali do udziału w konkursie poetyckim języka angielskiego. Tutaj już można było doświadczyć większej tremy, związanej z prezentacją tekstu przed jury.

Uczniowie prezentowali wiersze wybranych przez siebie autorów.

Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursach, za przygotowanie prac  i za zaangażowanie w prezentacje wierszy. Gratulujemy pokonania tremy i mamy nadzieję że to początek czegoś nowego. Brawo!

Udostępnij