wymagania

Informacja dotycząca wymagań na rok szkolny 2019/20

Drodzy Rodzice, 
zbliża się początek roku szkolnego, który nawet w edukacji domowej, wielu uczniom  kojarzy się z wystartowaniem z „edukacyjnych” bloków startowych. Pragniemy wszystkich gotowych do działania, powiadomić, że w najbliższy wtorek, 3 września, pojawią się na naszych stronach informacje dotyczące wymagań i sposobu przeprowadzenia egzaminów końcoworocznych w roku szkolnym 2019/20 (https://szkolamontessori.com.pl/edukacja-domowa-wymagania-materialy/).

W osobnych mailach, otrzymają Państwo także linki do naszej strony, gdzie będzie umieszczony pełen zakres zagadnień do nauki, z każdego przedmiotu, a także wymagania na konkretną ocenę.

Zachęcamy, aby wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, zamiast ruszać do szturmu na podręczniki, podsumować wszystko to, co wiąże się z wakacyjnymi doświadczeniami, opisać odwiedzane miejsca, dopasować do nich wykonane zdjęcia, porozmawiać o najbardziej intrygujących odkryciach tego lata. Często rodzice i nauczyciele zauważają, jak niezwykle rozwojowy skok miał miejsce u dzieci w tym czasie. Piszemy to zgodnie z intuicjami naszych autorów wakacyjnego numeru magazynu KREDA, którzy przekonują jak wiele uczymy się w czasie podróży.

Udostępnij