grupa wsparcia

Grupa wsparcia dla rodziców ED – Żywiec

Część druga spotkania o ZASOBACH! Podręczniki i ćwiczenia to dość oczywiste materiały do nauki. Atlasy, encyklopedie, platformy internetowe, aplikacje… łatwo zagubić się w gąszczu możliwości.

Dlatego na piątkowym spotkaniu porozmawiamy o tym, co mamy i z czego możemy korzystać, zwłaszcza o nieoczywistych rozwiązaniach. Zachęcam do przygotowania polecanych, sprawdzonych pomysłów i podzielenia się nimi na spotkaniu. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą ciekawych realizacji pomysłów waszych dzieci!

Na spotkanie KONIECZNIE należy się zapisać! 

Zapraszamy Was serdecznie 22 kwietnia, w piątek, od godziny 17.30 do 19.30, do gościnnej szkoły w Żywcu – Kolebach, gdzie przy dobrej herbacie w grupie rodziców będziecie mogli poszukać odpowiedzi na swoje pytania.

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału pod numerem telefonu 531 790 808. Dla rodziców dzieci ze szkół MMS spotkania są bezpłatne!

Spotkanie prowadzi Emilia Grabińska – trenerka szkoleń, coach, i wielodzietna mama, zarządzająca edukacją domową swoich dzieci.

Udostępnij