egzaminy ED 20 v3

Elektroniczne zapisy na Egzaminy ED 2019/2020

Szanowni Rodzice, Kochani uczniowie,

Mam ogromną przyjemność, zaprosić Was, w imieniu Pani Elżbiety Brylskiej i całego zespołu nauczycieli z Krakowa, do zdawania egzaminów w czasie kolejnej sesji, która odbędzie się 14 grudnia 2019.

Egzaminujemy w Krakowie w Szkole Podstawowej przy ul. Stromej 5.

Poraz kolejny oddajemy w Wasze ręce możliwość zapisywania się na egzaminy w formie elektronicznej. Wyciągnęliśmy wnioski z zebranych opinii o zeszłorocznym systemie zapisów. Przejrzeliśmy dostępne podobne systemy tego typu i postanowiliśmy stworzyć system „uszyty” na miarę Edukacji Domowej.

Wszystkie systemy jakie testowaliśmy były skonstruowane o zasadę – jeden uczeń – jeden login do systemu. 

Nasz system jest zoptymalizowany pod Rodziców/Opiekunów. To Rodzic/Opiekun zakłada tzw Konto Główne, jedno dla swojej Rodziny. Przez co wymagany jest tylko jeden login.

Z pozycji Konta Głównego będzie można dodać wszystkie swoje dzieci zapisane do naszych szkół.

Również z pozycji Konta Głównego, będzie można zapisać ucznia na kolejno pojawiające się egzaminy, system będzie aktywował i dezaktywował możliwości zapisu.

Zawsze będzie możliwość sprawdzenia, przypomnienia sobie zgłoszeń na egzaminy, jak również wydrukowania listy ze zgłoszeniami.

System w swej surowości jest bardzo prosty. System jest rozwijany, a my jesteśmy zawsze otwarci na zgłaszane sugestie, uwagi jak również odkrywane błędy.

System działa na wszelakich urządzeniach (komputer, tablet, smartfon) – jednak z racji poprawnego wypełnienia istotnych informacji – zalecam wypełniać go na ekranach komputerów, mając przed oczami całość formularzy np z przedmiotami.

Zwracam się również z serdeczną prośbą do osób, które zgłosiły już chęć odbycia egzaminu w Krakowie w inny sposób niż przez formularz, o dokonanie tego również przez nasz system.

Przygotowałem również niemy film pokazujący cały proces: założenia Konta Głównego, dodania ucznia, zapisania ucznia na egzamin, podgląd zapisów, druk zgłoszenia.

Link do filmu:

Niemy – bo nie posiadam wrodzonej zdolności przemawiania „publicznie” – ale chcę się tego nauczyć i przy kolejnych egzaminach, usprawnieniach sytemu – postaram się dodać parę słów komentarza.

Możliwość zapisania się na sesję 14 grudnia w Krakowie, będzie aktywna do 4 grudnia.

Wszelkie sprawy związane z działaniem systemu proszę kierować na adres

admin@szkolamontessori.com.pl 

Adres systemu zapisów:

https://egzaminy.szkolamontessori.com.pl/

Wraz z całym zespołem MMS bardzo Was wszystkich gorąco pozdrawiamy i życzymy spokojnego czasu przygotowań!  

Udostępnij