egzaminy online

Egzaminy online – komunikat

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, mamy dla wszystkich dobrą wiadomość. Od 26 marca 2020 przywracamy możliwość przystępowania i zdawania egzaminów końcoworocznych z każdego z przedmiotów. Sposób ich przeprowadzania został określony w każdej szkole zarządzeniem dyrektora, na mocy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020, w porozumieniu z nauczycielami egzaminującymi. 

Zasadnicza zmiana polega na przeprowadzanie tego zadania w sieci, korzystając z narzędzi on line. Kolejność kroków niezbędnych do podjęcia, aby przystąpić i zdać egzamin zostanie Państwu przesłana mailem do 25 marca, do godziny 20.00. Jeżeli ktoś z naszych uczniów nie otrzyma maila z instrukcją egzaminacyjną, prosimy o przekazanie tej informacji do biura szkół, gdzie będzie zaktualizowany Państwa adres mailowy i wiadomość będzie natychmiast przesłana ponownie. Egzaminy w powyższej formule będą mogły być prowadzone do dnia 10 kwietnia 2020, o ile właściwy minister nie przedłuży obowiązywania Rozporządzenia.

Pozdrawiamy, życzymy wiele spokoju i zdrowia!
Ola i Marcin Sawiccy

Udostępnij