Nasz Pomysł

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć odpowiednie rozwiązanie edukacyjne dla swoich dzieci. Szczególnym wyzwaniem jest odnalezienie odpowiedniej i indywidualnej ścieżki dla naszej pociechy w systemie edukacji, którego skostniałość pomija jego indywidualne potrzeby i zainteresowania.

Uważamy, że edukacja powinna być na miarę czasów w jakich żyjemy i dawać różnorodne rozwiązania, które wydobędą i pozwolą rozwijać to, co każde dziecko ze sobą niesie.

Zapisując dzieci do naszych szkół otrzymujesz bezpłatnie:

Egzaminy końcoworoczne

Możliwość zdawania egzaminów w trakcie wyznaczonych sesji, jak i umówienia się na indywidualny termin.
W czasie egzaminacyjnego spotkania nauczyciele bardzo zwracają uwagę na to, co jest związane z rzeczywistym wysiłkiem ucznia, jednocześnie pomagają mu przedstawić, zaprezentować wiedzę i umiejętności, jakie zdobył w czasie przygotowania.
Dowiedz się więcej!

Grupy LED

Nasi tutorzy pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły!
LED, to grupa mieszana wiekowo, składająca się od 8 do 15 licealistów. Opiekuje się nią stały tutor, który organizuje regularne spotkania (ok. raz na dwa tygodnie) podczas których jest czas do dyskusji, działania i pracy nad wybranym przez siebie wyzwaniem.
Dowiedz się więcej!

Montessori Open Space

Pomożemy Ci nauczyć się uczyć!
Jeżeli dla Ciebie ważne jest GDZIE, Z KIM i JAK się uczysz, bazując na naszych doświadczeniach wieloletniej pracy z metodą Montessori i współpracy z uczniami naszych liceów, chcielibyśmy zaprosić Cię do Montessori OPEN SPACE!
Dowiedz się więcej!

Programy językowe

Nasi uczniowie mogą korzystać Mango Languages i Rosetta Stone i uczyć się wybranych języków (z ponad 30 do wyboru!).
Przedstawiamy Wam nasze propozycje korzystania z platform do nauki języków obcych, MANGO i ROSETTA STONE. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.
Dowiedz się więcej!

Baranki

Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej w Rodzinie
Tworzymy miejsce, które pomaga rodzicom przygotować dzieci do przyjęcia sakramentów pierwszej spowiedzi i Komunii świętej. Stanowi przestrzeń do pogłębiana własnej wiary i umacniania więzi małżeńskiej.
Dowiedz się więcej!

Warsztaty narciarskie

Warsztaty Narciarskie prowadzone przez trenerów Klubu Narciarskiego MMS DENDYSSKI i instruktorów Szkoły Narciarskiej Freeridesport.
Co roku pod koniec lutego zachęcamy wszystkich naszych Uczniów ED do spędzenia kilku aktywnych dni w Beskidzie Żywieckim. Okazją do tego są Warsztaty Narciarskie. Zapraszamy Dzieci i Młodzież na naukę jazdy na nartach i na doskonalenie, zdobytych już, narciarskich umiejętności.
Dowiedz się więcej!

Oferty lokalne poszczególnych szkół

Każda szkoła ma dodatkową ofertę dla uczniów z okolicy.
Zachęcamy do przeglądania stron poszczególnych szkół, które znajdziesz w menu na górze strony. Każda szkoła prowadzi grupy wsparcia, warsztaty i inne wydarzenia.

Warsztaty montessori dla rodziców

Serdecznie zapraszamy rodziców uczących dzieci w domu na tygodniowe warsztaty Montessori.
Podczas warsztatów nasi nauczyciele zaprezentują wybrane pomoce montessoriańskie z różnych dziedzin i podpowiedzą, jak wprowadzać elementy metody Montessori w edukacji domowej.
Dowiedz się więcej!

Propozycja edukacyjna dofinansowywana przez Fundację dla rodzin zapisanych do naszych szkół:

Szkoła Patrzenia

Kurs Montessori

Obozy dla ED

Warsztaty tutoringowe dla rodziców z ED

Warsztaty umiejętności wychowawczych z Marią Berlińską

Klub Sportowy MMS Dendysski

Warsztaty kolarstwa grawitacyjnego

Warsztaty dla młodzieży WIEM

Warsztaty efektywnego uczenia się i szybkiego czytania

Warsztaty skiturowe