Nasz Pomysł

WSPÓLNE BIURO SZKÓŁ FUNDACJI

Jak ZAPISAĆ SIĘ do naszych szkół? Należy pobrać odpowiednie formularze z naszej strony z zakładki EDUKACJA DOMOWA - rekrutacja oraz posłać je do biura.

W przypadku nowopowstających szkół, natychmiast poinformujemy Państwa o pomyślnej rejestracji. Decyzje o przyjęciu ucznia, Biuro pośle rodzicom po 1 września 2019. Zachęcamy do wcześniejszego posyłania kompletu dokumentów. Przypominamy o konieczności złożenia opinii PPP.

Uwaga rodzice uczniów szkół w Koszarawie Bystrej: prosimy o nie przenoszenie dzieci do nowopowstających szkół! (Przeniesienie wiązałoby się z ponowna potrzebą załatwienia opinii z PPP oraz z utratą znaczącej części subwencji przez szkołę).
EDUKACJA DOMOWA - rekrutacja

Egzaminy ED

Egzaminy ED w Grodzisku Mazowieckim, Koszarawie Bystrej, Krakowie i Wrocławiu. Możliwość zdawania egzaminów w wybranych przez siebie ośrodkach, będzie możliwa po wcześniejszym zgłoszeniu, zgodnie z zasadami, o których wszyscy zostaną poinformowani na początku roku szkolnego.
szczegóły

Wiosenne spotkania informacyjne
dla chętnych na ED

Wiosenne spotkania informacyjne dla chętnych na ED

Koszarawa Bystra, Wrocław, Grodzisk Mazowiecki

Licealne Klasy Montessori

Licealne Klasy Montessori w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Rekrutacja do klas.
szczegóły

Kursy i warsztaty Montessori

dla rodziców i nauczycieli

Obozy dla Dzieci i Młodzieży w wakacje

Koszarawa Bystra

Pierwsze kroki w ED

wsparcie dla rodzin - koordynuje Grodzisk Mazowiecki

Zloty, pikniki

spotkania dla rodzin w Koszarawie Bystrej, Grodzisku Mazowieckim i Wrocławiu.

Otwarta strefa Montessori

dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Grodzisku Mazowieckim

Warsztaty narciarskie i skiturowe

Warsztaty narciarskie to 4 dni szkolenia z instruktorami na stoku, w grupach odpowiadających umiejętnościom, najprawdopodobniej na Słowacji, o ile tylko będzie zima:) Szkoła finansuje i zapewnia szkolenie i karnety.
Zakwaterowanie, wyżywienie i opieka nad dziećmi pozostaje w gestii rodziców. Warsztaty zakończone są Mistrzostwami Polski ED w Narciarstwie Alpejskim.

MMS wyprawa

góry i żagle