sdr

Dzień Babci i Dziadka

Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr
Żyją nam Babcie i Dziadkowie 100 lat! 

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka trwało w naszej szkole dwa dni. W środę 29 stycznia swoich kochanych dziadków zaprosiły do siebie klasy 1-3. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali gościom swoją montessoriańską pracownię, pokazali, jak pracować ze znajdującymi się w niej pomocami. Babcie i dziadkowie wraz ze swoimi wnukami w pełnym skupieniu, z ogromną ciekawością zanurzyli się we wspólnej pracy. Uczniowie przygotowali również część artystyczną, po której świętowali przy stole zastawionym słodkościami. W czwartek 30 stycznia Babcie i Dziadkowie odwiedzili naszych najmłodszych. Przedszkolaki z otwartym sercem przywitały swoich gości występem artystycznym. Obdarowały przygotowanymi przez siebie prezentami. Następnie babcie i dziadkowie wraz ze swoimi wnukami starali się wspólnie stworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny. Wspólna aktywność powodowała, że na twarzach pojawiał się uśmiech i łzy wzruszenia. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem.Wszystkim Babciom i Dziadkom serdecznie dziękujemy za przybycie!

Udostępnij