drohiczyn

Drohiczyńskie Baranki zjechały do… Płocka!

Po niemalże półrocznym czasie spotykania się tylko online, wykorzystując moment otwarcia hoteli i miejsc noclegowych Drohiczyńskie Baranki zjechały do… Płocka! Spędziliśmy razem dwa bardzo intensywne dni.

Rozmawialiśmy o nabożeństwie Drogi Krzyżowej i na niewielkich deseczkach malowaliśmy wybrane stacje. Potem pobliskimi łąkami wędrowaliśmy za krzyżem, niesionym kolejno przez nasze Barankowe dzieci, rozważając poszczególne stacje. Lepiliśmy z gliny pamiątkowe krzyże komunijne, pochyliliśmy się nad poszczególnymi darami, które każdy z nas otrzymał podczas swojego chrztu świętego, zgłębialiśmy tajemnice Mszy Świętej oraz z zaciekawieniem przyglądaliśmy się przygotowaniom naszego księdza do sprawowania niedzielnej Eucharystii. Obejrzeliśmy przedstawienie o życiu świętej siostry Faustyny Kowalskiej, przygotowane specjalnie na tę okazję przez naszą poBarankową młodzież.

Był czas na harce i wspólne zabawy, ale również na adorację Najświętszego Sakramentu, spowiedź dorosłych oraz na wieczorne rodziców rozmowy.

Mamy nadzieję… do zobaczenia w maju!

Udostępnij