biskupliberaplock

Biskup Piotr Libera w odwiedzinach u płockich Baranków

Biskup płocki Piotr Libera, który od ponad roku z wielkim zaciekawieniem przygląda się rozwojowi grup Barankowych, postanowił osobiście zobaczyć, jak wygląda spotkanie naszej niewielkiej wspólnoty.

W ostatnią sobotę odwiedził nas w Domu Rekolekcyjnym „Studnia”, gdzie poprowadził mszę świętą specjalnie dla płockich Baranków, a potem przy kawie i cieście rozmawialiśmy jeszcze dłuższą chwilę.

To był wyjątkowy czas i dla naszych młodych Baranków, które z wielkim podekscytowaniem słuchały księdza biskupa, zaczepiały Go i robiły zdjęcia (jeden z chłopców zauważył: „Moja pani katechetka to padnie, gdy się dowie, z kim się spotkałem!!!”) i dla dorosłych, umocnionych tak wielkim wsparciem naszej niewielkiej wspólnoty przez płockie władze kościelne.

Udostępnij