freta

Biały Tydzień Baranków na Freta

Wczoraj dobiegł końca Biały Tydzień naszej grupy Baranków – czyli dzieci, które przygotowywały się przy klasztorze o. dominikanów z Freta w Warszawie. Jeszcze w przeddzień pierwszej spowiedzi dzieci i ich mamy oraz siostra Beata Zawiślak spotkały się na plecenie wianków dla dziewczynek, czego efekty widać na załączonym zdjęciu 😊 Przed tygodniem w piątek i sobotę nasz kochany ojciec Robert Głubisz udzielił dzieciom po raz pierwszy sakramentów.

W ubiegłą niedzielę spotkaliśmy się raz jeszcze wszyscy na Mszy rodzinnej przy ul. Freta. A wczoraj, dzięki uprzejmości jednej z barankowych rodzin, spędziliśmy cudowny dzień na działce w lesie, gdzie udało się uczestniczyć w Mszy św. w specjalnie na ten cel przygotowanej kaplicy w namiocie. Mieliśmy nawet drogowskaz na ogrodzeniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i angażowali się w tegoroczne przygotowania dzieci!Z wytęsknieniem czekamy na wakacje i na uformowanie się kolejnej grupy baranków we wrześniu! Przesyłamy też wypieczonego baranka z gliny – m.in. takie pamiątki dostały dzieciaki w dniu I Komunii.

Udostępnij