Ostrow

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA RODZICÓW

Warsztaty „Uczymy jak się uczyć” powstały z myślą o dzieciach, a przede wszystkim o rodzicach, którzy nie posiadają wiedzy, jak pomóc dziecku w nauce. Niestety współczesna szkoła kładzie nacisk na egzekwowanie wiedzy, a nie na sposób jej przyswajania. Dlatego drogi rodzicu, jeżeli zauważasz, że twoje dziecko ma problemy z:

pamięcią 

koncentracją 

sprawnym czytanie 

oraz nie potrafi samodzielnie się  uczyć 
To Nasze warsztaty są dla Ciebie.
Warsztaty są całkowicie bezpłatne, finansowane w ramach działalności edukacyjnej szkół Fundacji Królowej Świętej Jadwigi. Prowadzone przez doświadczoną kadrę, posiadającą wykształcenie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i nauczycielami.

W każdy wtorek od 17:30 do 18:30 

W Domu Katechetycznym na I piętrze, przy kościele  Św. Antoniego ul. Raszkowska 39 Ostrów Wlkp.
Chęć udziału w warsztacie należy wcześniej zgłosić, pod numerem tel. 508 329 008.

️SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram