Ostrow

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA RODZICÓW

Warsztaty „Uczymy jak się uczyć” powstały z myślą o dzieciach, a przede wszystkim o rodzicach, którzy nie posiadają wiedzy, jak pomóc dziecku w nauce. Niestety współczesna szkoła kładzie nacisk na egzekwowanie wiedzy, a nie na sposób jej przyswajania. Dlatego drogi rodzicu, jeżeli zauważasz, że twoje dziecko ma problemy z:

pamięcią 

koncentracją 

sprawnym czytanie 

oraz nie potrafi samodzielnie się  uczyć 
To Nasze warsztaty są dla Ciebie.
Warsztaty są całkowicie bezpłatne, finansowane w ramach działalności edukacyjnej szkół Fundacji Królowej Świętej Jadwigi. Prowadzone przez doświadczoną kadrę, posiadającą wykształcenie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i nauczycielami.

W każdy wtorek od 17:30 do 18:30 

W Domu Katechetycznym na I piętrze, przy kościele  Św. Antoniego ul. Raszkowska 39 Ostrów Wlkp.
Chęć udziału w warsztacie należy wcześniej zgłosić, pod numerem tel. 508 329 008.

️SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

Udostępnij