Baranki – Warszawa (Wola), GRUPA BETLEJEM

Parafia: Dobrego Pasterza

Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Ślusarz

Kapłan: ks. Dariusz Szyszka - proboszcz Parafii Dobrego Pasterza

Kontakt: Baranki.DobregoPasterza@szkolamontessori.com.pl

Dlaczego Baranki?

Jako rodzice rok temu przygotowaliśmy w duchu Barankowym naszą najstarszą Córkę do Sakramentu Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Urzekła nas prostota, głębokie przeżywanie i bliskie towarzyszenie naszemu Dziecku na drodze do poznawania Jezusa i przyjaźni z Nim na całe życie.

W najbliższym roku chcemy przygotować dwie nasze młodsze Córki do pełnego przeżycia ofiary Mszy Świętej.

Z największą radością podzielimy się z Wami bogactwem Barankowym.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną rodzinnie przygotować się do Pierwszej Spowiedzi i  Komunii Świętej oraz w prosty i głęboki sposób przeżyć sakramenty Pojednania i Eucharystii:

  • rodziny z parafii Dobrego Pasterza na Woli
  • rodziny będące w edukacji domowej
  • wszystkie chętne Rodziny

Grupa będzie składać się z 6-8 rodzin.

Kiedy?

Będziemy spotykać się raz w miesiącu na wspólną modlitwę i inspirację, w soboty lub niedziele.

Dokładne terminy spotkań zostaną podane we wrześniu. Zapraszamy całe rodziny!

Jak się zapisać?

Prosimy o kontakt mailowy. Zapisy zaczynamy 1 lipca.

ks. Dariusz Szyszka

Katarzyna i Andrzej Ślusarz

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks. Piotr Makosz Kontakt: Baranki.WodzislawSlaski@szkolamontessori.com.pl Nasze

Baranki – Krasieniec

Parafia: w trakcie ustalania Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa 5 rodzin,

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań: 9.10.2021

Baranki – Katowice (grupa 1)

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl Rodziny związane z parafią Przemienienia Pańskiego w Katowicach

Baranki – Warszawa (Włochy)

Parafia: Matki Bożej Saletyńskiej Prowadzący: Marta i Dawid Dagargulia, Agata i Jakub Jaczewscy, Agnieszka i Leszek Mierzejewscy, Basia i Grzegorz Rogalowie, Agnieszka i Andrzej Stecowie,

Baranki – Brzezia Łąka

Parafia: Świętego Mikołaja w Brzeziej Łące Prowadzący: Katarzyna Petit, Magdalena Dyda Kapłan: Ksiądz Tomasz Płukarski Kontakt: baranki.brzezia.laka@szkolamontessori.com.pl Dla kogo? Dla wszystkich rodzin, które chcą na

Baranki – Korbielów

Parafia: Spotkania odbywać się będą przy klasztorze ojców Dominikanów w Korbielowie Prowadzący: Anna i Krzysztof Wolscy oraz Małgorzata i Michał Małeccy Kontakt: baranki.korbielow@szkolamontessori.com.pl Grupa została

Baranki – Katowice (grupa 2)

Parafia: Dominikańska Parafia Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Jola i Jakub Konarzewscy, Marysia i Dawid Chajec Kapłan: Ojciec Przemysław Ciesielski OP Kontakt: Baranki.KatowiceDominikanie@szkolamontessori.com.pl To grupa

Baranki – Trzebnica

Parafia: Św. Bartłomieja Apostoła i Św. Jadwigi w Trzebnicy Prowadzący: Anna i Andrzej Balasińscy, Magda i Karol Kapała Kapłan: ks. Piotr Filas SDS Kontakt: baranki.trzebnica@szkolamontessori.com.pl

Baranki – Płock

Miejsce: Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia w Płocku Prowadzący: Justyna i Kuba Wójcikowie, Kasia i Arek Kusińscy, Joanna i Andrzej Jędrzejczukowie Kapłan: ks. Bartosz Szostak oraz ks.

Baranki – Wrocław

Parafia: Kościół Rzymskokatolicki pw św. Klemensa Dworzaka Prowadzący: Emilia Kluba, Iwona Grzybowska Kapłan: o. Grzegorz Kramer SJ Kontakt: baranki.wroclaw@szkolamontessori.com.pl Dla kogo? Dla wszystkich rodzin, które chcą