Baranki – Warszawa (Freta)

Miejsce: klasztor ojców Dominikanów na Freta w Warszawie

Prowadzący: siostra Urszulanka Beata Zawiślak, Magda i Marek Massalscy

Kapłan: Ojciec Robert Głubisz OP

Kontakt: baranki.freta@szkolamontessori.com.pl

Zapraszamy rodziny, które szukają inspiracji w prowadzeniu swoich dzieci do sakramentów pokuty i Eucharystii w gronie rodzinnym. Wszystkich, którym bliska jest prostota, otwartość i siła, którą daje doświadczenie wspólnoty.

Nasze spotkania będą odbywać się w klasztorze ojców Dominikanów na Freta raz w miesiącu. Chcielibyśmy też zorganizować dwa spotkania wyjazdowe, weekendowe – na jesieni i na wiosnę.

Terminy spotkań:
02.10.2020
6-8.11.2020 – spotkanie wyjazdowe
05.12.2020
16.01.2021
13.02.2021
5-7.03.2021 – spotkanie wyjazdowe
09.04.2021 – Spowiedź
10.04.2021 – Pierwsza Komunia Święta

Magda i Marek Massalscy

Jesteśmy małżeństwem od 18 lat i rodzicami trzech wspaniałych chłopców, którzy będąc dla nas wielkim darem są nieustannie naszą inspiracją. W tym roku z radością uczestniczyliśmy w przygotowaniu do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej naszego synka w grupie baranków w Krzyżowej i chcieliśmy się tym doświadczeniem podzielić z innymi, najpełniej jak umiemy.

s.Beata Zawiślak – jestem urszulanką SJK, nauczycielką i wychowawcą w Szkole Podstawowej Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie, od jakiegoś czasu “podglądam” Baranki u Oli Sawickiej w Krzyżowej i uważam, że jest to doskonały sposób na przygotowanie całej Rodziny do uroczystości I Spowiedzi i Komunii Świętej.

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Anna i Maciej Strzałkowscy oraz Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks.

Baranki – Drohiczyn

Miejsce: Nadbużański Ośrodek Ewangelizacji w Drohiczynie Prowadzący: Kasia i Arek Kusińscy, Justyna i Kuba Wójcikowie Kapłan: ksiądz Mateusz Czubak Kontakt: baranki.drohiczyn@szkolamontessori.com.pl Zapraszamy chętne rodziny na

Baranki – Ibramowice

Parafia: Klasztor Sióstr Norbertanek w Imbramowicach Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa