Baranki – Warszawa (Freta – grupa 2)

Miejsce: klasztor ojców Dominikanów na Freta w Warszawie

Prowadzący: s. Beata Zawiślak – urszulanka SJK, Agata i Michał Radzcy

Kapłan: Ojciec Robert Głubisz OP

Kontakt: baranki.freta2@szkolamontessori.com.pl

Zapraszamy rodziny, które chcą razem z nami przeżyć czas przygotowania do Sakramentu Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii. Chcemy razem odkrywać, to co piękne w tym wyjątkowym czasie i umacniać się swoimi talentami. 

Nasze spotkania będą odbywać się w klasztorze ojców Dominikanów na Freta raz w miesiącu. Chcielibyśmy zorganizować dwa spotkania wyjazdowe, weekendowe – na jesieni i na wiosnę (terminy spotkań będą podane później).

Nabór do grupy rozpoczynamy 13 września.

Agata i Michał Radzcy

Jesteśmy małżeństwem z 15-letnim stażem oraz rodzicami Stasia, Małgosi i Jerzyka. W ubiegłym roku dwoje naszych starszych dzieci przystąpiło do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej w grupie Baranków w Laskach/k Warszawy. Przepełnieni wdzięcznością chcemy dzielić się tym darem i doświadczeniem z innymi. W wolnych chwilach lubimy wspólnie chodzić po górach, grać w planszówki i oglądać filmy.

s.Beata Zawiślak

Jestem urszulanką SJK, nauczycielką i wychowawcą w Szkole Podstawowej Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie, od jakiegoś czasu „podglądam” Baranki u Oli Sawickiej w Krzyżowej i uważam, że jest to doskonały sposób na przygotowanie całej Rodziny do uroczystości I Spowiedzi i Komunii Świętej.

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks. Piotr Makosz Kontakt: Baranki.WodzislawSlaski@szkolamontessori.com.pl Nasze

Baranki – Krasieniec

Parafia: w trakcie ustalania Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa 5 rodzin,

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań: 9.10.2021

Baranki – Katowice (grupa 1)

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl Rodziny związane z parafią Przemienienia Pańskiego w Katowicach