Baranki – Warszawa (Bemowo)

Parafia: Parafia św. Łukasza Ewangelisty, Warszawa Bemowo

Prowadzący: Dominika i Marcin Misiak, Olga i Sławek Nasiadek

Kapłan: Bartosz Skawiński

Kontakt: baranki.bemowo@szkolamontessori.com.pl

Grupa ok. 8 rodzin, które chcą przygotować swoje dzieci do wcześniejszej Komunii Świętej lub pragną więcej niż przygotowanie szkolne. W pierwszej kolejności przyjmujemy rodziny z parafii św. Łukasza. 
 
Terminy spotkań:
Spotkania odbywać się będą raz miesiącu w niedziele po mszy św. na godz. 11:30.
 
Pierwsze spotkanie 25 października. 
W listopadzie weekend wyjazdowy. 
Komunia św. w początku czerwca. 
Olga i Sławek Nasiadek
Jesteśmy małżeństwem od 13 lat i rodzicami trójki dzieci poznających świat w ramach edukacji domowej. W zeszłym roku w grupie Baranków w Drohiczynie przygotowywaliśmy naszego syna do przystąpienia do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. W tym roku chcielibyśmy wspierać inne rodziny.
Dominika i Marcin Misiak 
Jesteśmy małżeństwem od 13 lat, mamy 4 wspaniałych dzieci. Kochamy las, nasze dwie najstarsze córki uczą się w mikroszkole w Laskach w bliskości przyrody. Przygotowywały się w barankowej formie do swojej Pierwszej Komunii. Chcemy nieść dalej ten pomysł!

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Anna i Maciej Strzałkowscy oraz Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks.

Baranki – Ibramowice

Parafia: Klasztor Sióstr Norbertanek w Imbramowicach Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Jamna, Rozdziele

Miejsce: Jamna | Rozdziele Prowadzący: Genowefa i Grzegorz Mittmann Kapłan: Ojciec Grzegorz Kluz z Jamnej Kontakt: baranki.jamna.rozdziele@szkolamontessori.com.pl Grupa prowadzona przez ojca Grzegorza Kluza oraz małżeństwo

Baranki – Kraków (Trojanowie)

Miejsce: Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Redemptoryści – Kraków Prowadzący: Agata i Krzysztof Trojan Kapłan: o. Ireneusz Byczkiewicz CSsR Kontakt: baranki.krakow.trojanowie@szkolamontessori.com.pl Dla tych, którzy chcą