gorki1

BARANKI w Górkach Wielkich zainaugurowane!

Po kreatywnym czasie przygotowań 2 października ruszył kurs Barankowych spotkań w Parafii Wszystkich Świętych w Górkach Wiellkich. Do naszej inauguracyjnej grupy zgłosiła się 9 rodzin z różnych stron-najdalsza, aż spod Krakowa! W przestronnej sali przyparafialnego Mikroklimatu zrobilo się gwarno i kolorowo. Wspólną modlitwą i blogoslawieństwem rozpoczął spotkanie proboszcz parafii x. Roman Berke-opiekun duszpasterski naszych Baranków. Następnie prowadzący Marta i Wojciech Pałaszowie oraz Beata i Rafał Marchlewiczowie przeprowadzili słuchaczy przez meandry Roku Liturgicznego. Nie zabrakło aktywnego zaangażowania naszych uczestników i wesołych momentów (np.:„Trzej królowie to: Kacper, Melchior i …Barnaba”:). Po krótkiej przerwie rodzice udali się na spotkanie integracyjne, a dzieci na warsztaty robienia różańców poprowadzone przez Martę Ignatowicz. Obydwa zespoły spędziły dobry czas, a dla chętnych była po wszystkim możliwość uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii. Sądząc po opiniach uczestników na założonym komunikatorze-była to udana premiera i wszyscy nie możemy się doczekać kolejnego spotkania-z czego ogromnie się cieszymy.

Efekty naszego barankowania można podejrzeć na załączonym filmiku. Chwała Panu!

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram