Baranki – Płock

Kapłan: ks. Bartosz Szostak oraz ks. Jarosław Mokrzanowski

Kontakt: baranki.plock@szkolamontessori.com.pl

Dla kogo:

Zapraszamy przede wszystkim rodziny z diecezji płockiej oraz okolicy, chcące przygotować się do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej w najbliższym gronie rodzinnym.

Planowane terminy spotkań:

Spotkania grupy płockiej odbywać się będą raz w miesiącu w wybrane niedziele (trwają około 3 godzin, w tym wspólnie przeżywamy niedzielną Eucharystię). Jednym z pierwszych spotkań będzie weekendowy wyjazd do pobliskiego domu rekolekcyjnego.

Przyjęcie sakramentu pierwszej Komunii Świętej planujemy niedługo po Wielkanocy 2022 roku.

Kim jesteśmy:

Jesteśmy rodzinami, które wspólnie ze swoimi dziećmi kilka lat temu przeżywały ich przygotowanie i przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej w ramach wspólnot barankowych. Prowadząc kolejne grupy, chcemy dzielić się tym doświadczeniem.

Zapisy:

Zapisy do naszej grupy ruszają od marca 2022 r. Rodziny przyjmowane będą według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc w grupie: 10 rodzin.

Justyna i Kuba Wójcikowie

Kasia i Arek Kusińscy

Nowe szkoły w Kętach i Grodzisku i zlot ED

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że zarejestrowaliśmy pięć naszych nowych szkół. W Kętach i Grodzisku Mazowieckim powstały nowe szkoły podstawowe i licea ogólnokształcące, a w