Baranki – Olsztyn

Kapłan: Ks. Eryk Sienkiewicz

Kontakt: baranki.olsztyn@szkolamontessori.com.pl

Dla kogo:
Zapraszamy rodziny z Olsztyna i okolic, rodziców dzieci będących w edukacji domowej oraz tych wszystkich, którzy pragną rodzinnie przygotować się do I Komunii Świętej oraz w prosty i głęboki sposób przeżyć sakramenty Pojednania i Eucharystii. Grupa będzie składać się z 6-8 rodzin.

Kiedy:
Planujemy ok. 8 spotkań raz w miesiącu, w niedzielę, w tym jedno spotkanie wyjazdowe (najprawdopodobniej we wrześniu). Dokładne terminy spotkań zostaną podane we wrześniu.

Kim jesteśmy:
Jesteśmy rodzicami, którzy przygotowywali swoje dzieci do Sakramentu I Komunii Świętej w duchu Barankowym. Urzekła nas prostota, dogłębne przeżywanie i bliskie towarzyszenie dzieciom na ich drodze do poznawania Jezusa. Postaramy podzielić się tym doświadczeniem jak najlepiej.

Magda i Robert Nowotni
Magda i Sebastian Ścibek

Nowe szkoły w Kętach i Grodzisku i zlot ED

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że zarejestrowaliśmy pięć naszych nowych szkół. W Kętach i Grodzisku Mazowieckim powstały nowe szkoły podstawowe i licea ogólnokształcące, a w