Baranki – Nowy Sącz

Parafia: pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu (Kolejowa)

Prowadzący: Kinga i Krzysztof Wnęk

Kapłan: ojciec Bogdan Długosz SJ

Kontakt: baranki.nowysacz@szkolamontessori.com.pl

Dla kogo?

Dla rodzin z edukacji domowej i nie tylko, otwartych na twórcze zgłębianie wiary w rodzinie. Liczymy na zaangażowanie całych rodzin.

Gdzie?

Po raz pierwszy Baranki zawitają do Nowego Sącza. Będziemy się spotykać w 7-8 rodzin, przy parafii Kolejowej w Nowym Sączu, aby wspólnie, aktywnie przygotować Wasze dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. 

Kiedy?

Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu, w sobotę, od października do maja. Chcielibyśmy, aby jedno lub dwa spotkania odbyły się na wyjeździe (piątek – niedziela), ponieważ z doświadczenia widzimy, że sprzyja to większej integracji wspólnoty przygotowującej się do tego ważnego, rodzinnego wydarzenia. Będzie w tym również jedno spotkanie dla samych rodziców.

Terminy spotkań: podamy po wakacjach.

Zapisy do końca czerwca.

Jesteśmy rodzicami 3 synów i lubimy aktywnie spędzać czas – narty, skitury, rowery, pływanie, rolki, podróżowanie.

Jest to nasz początek w prowadzeniu grupy Baranków i już się nie możemy doczekać na spotkanie z Wami 🙂

Baranki – Trzebnica

Parafia: Św. Bartłomieja Apostoła i Św. Jadwigi w Trzebnicy Prowadzący: Anna i Andrzej Balasińscy, Magda i Karol Kapała Kapłan: ks. Piotr Filas SDS Kontakt: baranki.trzebnica@szkolamontessori.com.pl

Baranki – Twierdza Modlin

Miejsce: parafia św. Barbary, Nowy Dwór Mazowiecki Prowadzący: Dorota i Konrad Tarnopolscy Kapłan: ks. Janusz Nawrocki, proboszcz Kontakt: baranki.twierdzamodlin@szkolamontessori.com.pl Jeśli chcecie w swoich rodzinach przygotować

Baranki – Warszawa (Bemowo)

Informujemy, że w lipcu przekażemy wiadomość o tym, czy nasza grupa będzie prowadzona w kolejnym roku. Pozdrawiamy!

Baranki – Pruszków

Parafia: Pw. św. Józefa ONMP w Pruszkowie, ul. Helenowska 3 Prowadzący: Justyna i Kuba Witkowscy przy wsparciu Magdy i Michała Wąsowiczów Kapłan: ks. Marcin Szatanek

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań: 9.10.2021

Baranki – Płock

Miejsce: Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia w Płocku Prowadzący: Justyna i Kuba Wójcikowie, Kasia i Arek Kusińscy, Joanna i Andrzej Jędrzejczukowie Kapłan: ks. Bartosz Szostak oraz ks.

Baranki – Wrocław (Strachocin)

Parafia: NMP Bolesnej we Wrocławiu-Strachocin, ul. Tatarakowa Prowadzący: Ola Trojanowska, Natalia Dolata Kapłan: Ks. Wojciech Jaśkiewicz RM Kontakt: baranki.strachocin@szkolamontessori.com.pl Dla kogo? Dla wszystkich rodzin, które

Baranki – Warszawa (Włochy)

Parafia: Matki Bożej Saletyńskiej Prowadzący: Marta i Dawid Dagargulia, Agata i Jakub Jaczewscy, Agnieszka i Leszek Mierzejewscy, Basia i Grzegorz Rogalowie, Agnieszka i Andrzej Stecowie,

Baranki – Blois (Francja)

Parafia / Lieu: Blois, Cathédrale Saint-Louis (paroisse Blois Rive Droite) Prowadzący / En charge: Małgorzata i Dominique Rombczykowie Kapłan / Prêtre en charge: Père Sebastien

Baranki – Wodzisław Śląski

Parafia: pw. M.B. Wszechpośredniczki Łask i św. Antoniego w Wodzisławiu Śląskim – Jedłowniku Prowadzący: Ewelina i Grzegorz Szpejcher, Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks. Mateusz

Baranki – Nowy Targ

Parafia: pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Nowym Targu Prowadzący: Joanna i Jan Siękowie, Małgorzata i Przemysław Paleczni Kapłan: ks. Zbigniew Płachta Kontakt: baranki.nowytarg@szkolamontessori.com.pl Dla kogo: