Leśne Baranki – Warszawa (Włochy)

Miejsce: Matki Bożej Saletyńskiej Warszawa Włochy

Prowadzący: Marta i Dawid Dagargulia, Magda i Wojtek Wicher

Kapłan: ks. Karol Tomczak MS

Kontakt: lesne.baranki.warszawa@szkolamontessori.com.pl

Tworzymy wspólnotę 8 rodzin, które chcą przeżywać przygotowanie do sakramentów Pojednania i Eucharystii na łonie natury. Łączymy tradycyjny program Baranków z leśną przygodą.

Zapraszam rodziny,

  • które  lubią las o każdej porze roku. Będziemy podpowiadać jak przygotować się na różne warunki pogodowe.
  • które chcą z nami stworzyć wspólnotę osób wspierających się wzajemnie.
  • Są gotowe poświęcić czas. Będziemy spotykać się 1 raz w miesiącu. A także pracować w rodzinach między spotkaniami.

Rozpoczniemy wyjazdem weekendowym pod koniec września (prawdopodobnie 25-26 września – do potwierdzenia!). W trakcie tego spotkania poznamy się i uzgodnimy wspólnie szczegóły przygotowań.

Jesteśmy przekonani, że przyroda pomoże nam w rozwoju duchowym. Nie będzie to szkoła przetrwania, ale raczej rodzinne cieszenie się przyrodą. Dziecięce wózki nie będą przeszkodą 🙂

Zapraszamy wszystkich, których las inspiruje i jest częścią ich życia.

Magda i Wojtek Wicher

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks. Piotr Makosz Kontakt: Baranki.WodzislawSlaski@szkolamontessori.com.pl Nasze

Baranki – Krasieniec

Parafia: w trakcie ustalania Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa 5 rodzin,

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań: 9.10.2021

Baranki – Katowice (grupa 1)

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl Rodziny związane z parafią Przemienienia Pańskiego w Katowicach